Буріння свердловин на воду – ефективний спосіб організації індивідуального водопостачання

Вода — джерело життя. Неможливо собі уявити будівництво житлового будинку, заміського котеджу, а часто і комерційних площ за межами міста без вирішення питання доступу до води.

Звичайно, сьогодні навіть у відносно далеких приміських населених пунктах є можливість підключення до централізованої мережі водопостачання. Але це просте, з першого погляду, рішення має і ряд недоліків. З них можна виділити 2 основних:
• Низька якість води.
• Необхідність збору ряду документів, підписів, дозволів.

На сьогодні переважна більшість обирає кращий варіант — буріння свердловин на воду.

Автономне водопостачання має низку переваг, зокрема:
• Не потрібно ніяких дозволів.
• Висока якість води, особливо під час використання глибоких водоносних горизонтів.
• Власне автономність — доступ до води, оптимальний тиск для нормального функціонування системи залежить лише від вашого обладнання, не потрібно писати заяви в ЖЕКи і чекати вирішення ситуації. Усе в ваших руках!
• Постійний запас води. Сучасні гідроакумулятори і мембранні баки мають об’єм до 500 літрів і дозволяють утримувати досить високий тиск в системі без додаткових затрат електроенергії.
• Вартість буріння свердловини окупиться тим швидше, чим більше води використовується. Адже вода — безкоштовна.

Існує кілька варіантів організації автономного водопостачання. Найпростіший з них ‒ викопати криницю, але ви будете користуватися лише верхніми водоносними горизонтами, що можуть бути забруднені промисловими викидами тощо. Крім того, максимальний дебіт (об’єм води, що може бути використаний за короткий час) сягає максимум 200 літрів.

Практично всі ці недоліки вирішує буріння свердловин на воду. Ціна такої роботи доволі різниться, так як більше залежить від устаткування (насос, гідроакумулятор), матеріалу і необхідної довжини труб, а також різноманітних вентилів, кранів, фітингів, змішувачів та ін.

Глибина буріння свердловини може бути невелика — до 30-40 метрів. На такій глибині вода чиста. Щоправда, у воді можуть бути присутні домішки піску, що вимагає використання хорошого механічного фільтру, для запобігання поломки насоса.

Коли потрібні дуже великі обсяги чистої води або Ви хочете організувати автономне водопостачання — замовляйте артезіанське буріння свердловин під воду.

Замовте артезіанську свердловину для дому — це практично невичерпне джерело найчистішої води з глибин до 200-250 метрів.