Переоцінка запасів або повторна геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин

Переоцінка запасів або повторна геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин - це комплекс геологічних, економічних і проектно-розрахункових робіт, які проводяться з метою визначення залишкових запасів і приведення проектних економічних показників з фактичними, ринковими.
 
Переоцінка запасів виконується один раз в п'ять років з метою визначення якісних і кількісних показників родовища при його розробці.

Багато родовищ, запасів не переоцінювалися ще з радянських часів. У такому разі виконання повторної геолого-економічної оцінки вкрай необхідно, адже вона дозволить вам не тільки більш детально досліджувати геологічну структуру родовища, а й економічно обґрунтовувати рентабельність підприємства.
 
Переоцінка родовищ дає унікальну можливість відкоригувати застарілі техніко-економічні показники родовища, які прописані в старих геологічних звітах і перерахувати витрати на виробництво за сучасними цінами.

У повторну геолого-економічну оцінку входить:

- обробки геолого-розвідувальних матеріалів попередніх років;
- перерахунок залишкових запасів;
- виконання техніко-економічного обґрунтування;
- написання геологічного, економічно обґрунтованого звіту по залишковим запасам родовища корисних копалин і його подання і затвердження в ДКЗ.
 
На основі опрацьованих матеріалів складається звіт (текстові та графічні матеріали), який підлягає затвердженню в Державній комісії по запасах України (ДКЗУ). Після розгляду експертами і проведення засідання комісії, ГКС видає надрокористувачу протокол переоцінених залишкових запасів.
 
Якщо вам потрібна повторна геолого-економічна оцінка, то звертайтеся в компанію ТОВ «ГЕО-КРАТОН». Ми приймаємо замовлення по всій території України. Вам не знадобиться постійно їздити у відрядження до нас або в ГКС.
 
Ми надаємо супровід протягом всього часу виконання робіт до отримання вами на руки протоколу ДКЗ. Для більш детальної інформації звертайтесь за вказаними контаткним номерами на сайті.