Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!

Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!

Компанія "Гео-Кратон" виконує усі комплекси робіт, які пов’язані з дослідженням та розвідкою ділянок. Всі роботи виконуються з дотриманням чинних в Україні законів.

Перед будівельними роботами завжди проводяться геодезичні дослідження, завдяки яким ви дізнаєтеся все про план або карту земельної ділянки та про її рельєф. Такі дослідження – це ряд високоточних вимірювань. Роботи на кожній конкретній ділянці – індивідуальні, під кожну з них ми ретельно та детально створюємо окреме технічне завдання.

Геодезичні дослідження замовляйте в компанії "Гео-Кратон"! Усі роботи виконуються професійними геологами з багаторічним досвідом за допомогою сучасних методів і технологій. Ми надаємо послуги лише кваліфікованих і досвідчених фахівців.

Наші ціни індивідуальні для кожного конкретного замовлення, але вони завжди залишаться прийнятними. Звертайтеся за телефонними номерами, які вказані на сайті. Ми чекаємо на ваш дзвінок і допоможемо вирішити будь-які питання щодо геодезичних досліджень.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» - геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, буріння свердловин на воду
(основний офіс)

Новини компанії

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!
12 грудня 2018 в 13:36

Компанія "Гео-Кратон" проводить розвідку родовищ корисних копалин та їх переоцінку з повним супроводом – до отримання Протоколу Державної комісії України по запасах корисних копалин. Ми надаємо підтримку на всіх етапах роботи…

 
Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!
08 листопада 2018 в 11:08

Компанія "Гео-Кратон" виконує усі комплекси робіт, які пов'язані з дослідженням та розвідкою ділянок. Всі роботи виконуються з дотриманням чинних в Україні законів. Перед будівельними роботами завжди проводяться геодезичн…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create