Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!

Компанія "Гео-Кратон" проводить розвідку родовищ корисних копалин та їх переоцінку з повним супроводом – до отримання Протоколу Державної комісії України по запасах корисних копалин. Ми надаємо підтримку на всіх етапах роботи, працюємо із застосуванням найсучаснішого обладнання та застосовуємо найбільш прогресивні методи.

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин відбувається із ретельним дотриманням технологій та згідно із законодавством України й дотриманням чинних законів. Фахівці компанії "Гео-Кратон" складуть робочий проект, проведуть необхідні геофізичні, геохімічні та топографічні  дослідження, здійснять моделювання родовища та підрахунок запасів корисних копалин. Після закінчення досліджень ми складаємо звіт виконаних робіт, протокол розвідки затверджується в ДКУ. Ми зробимо все за вас!

Узгоджуємо план роботи із замовником, враховуємо всі зауваження та побажання. Компанія "Гео-Кратон" має великий досвід роботи та всі необхідні ліцензії.

Для замовлення послуги або отримання детальнішої інформації телефонуйте нам або залиште повідомлення на сайті.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» - геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, буріння свердловин на воду
(основний офіс)

Новини компанії

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!
12 грудня 2018 в 13:36

Компанія "Гео-Кратон" проводить розвідку родовищ корисних копалин та їх переоцінку з повним супроводом – до отримання Протоколу Державної комісії України по запасах корисних копалин. Ми надаємо підтримку на всіх етапах роботи…

 
Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!
08 листопада 2018 в 11:08

Компанія "Гео-Кратон" виконує усі комплекси робіт, які пов'язані з дослідженням та розвідкою ділянок. Всі роботи виконуються з дотриманням чинних в Україні законів. Перед будівельними роботами завжди проводяться геодезичн…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create