Дослідження ґрунтів та підземних вод в Україні

Вартість послуги: за домовленістю

 

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» здійснює комплекс послуг високої якості, таких як розвідка родовищ корисних копалин, інженерно-геологічні дослідження для ведення будівництва, а також консультування замовників (надрокористувачів).

Всі роботи виконуються тільки висококваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій. У нас в наявності спеціалізована техніка європейського зразка. Завдяки всьому цьому роботи виконуються якісно і оперативно.

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» займається дослідженнями ґрунтів і підземних вод в Україні.

Вплив підземних вод і ґрунтів може бути настільки значним, що здатний істотно змінити проект будівлі або споруди. Недооцінка або недбале ставлення до цього нюансу може призвести до негативних результатів: руйнування частини фундаменту, затоплення підземної частини будівлі і т. п. Тому дослідження ґрунтів і підземних вод необхідно проводити для уникнення таких наслідків.

Замовити дослідження ґрунтів і підземних вод в Україні, а також уточнити ціни на цю послугу можна звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

З іншими послугами, які надає наша компанія, можна ознайомитися тут.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» - геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, буріння свердловин на воду
(основний офіс)

Новини компанії

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!
12 грудня 2018 в 13:36

Компанія "Гео-Кратон" проводить розвідку родовищ корисних копалин та їх переоцінку з повним супроводом – до отримання Протоколу Державної комісії України по запасах корисних копалин. Ми надаємо підтримку на всіх етапах роботи…

 
Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!
08 листопада 2018 в 11:08

Компанія "Гео-Кратон" виконує усі комплекси робіт, які пов'язані з дослідженням та розвідкою ділянок. Всі роботи виконуються з дотриманням чинних в Україні законів. Перед будівельними роботами завжди проводяться геодезичн…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги