Про компанію

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» виконує комплекси робіт, пов’язаних з дослідженням та розвідкою родовищ за дорученням замовників. Всі роботи виконуються за дотримання діючих в Україні законів.
 
Об’єктами розвідування можуть бути, як вивчені та рекомендовані родовища, так і нові. Роботи ТОВ «ГЕО-КРАТОН» з дослідження родовищ виконуються професійними геологами з багаторічним досвідом за допомогою сучасних методів і технологій.
 
Розвідувальні роботи за рахунок держбюджету скорочуються і проводяться тільки на об'єктах, що передбачені Державною програмою розвитку мінерально-сировинної бази країни, проте останнім часом дослідження родовищ проходять за дорученням та за рахунок підприємств, що отримали спецдозвіл. Розвідка родовищ корисних копалин має на меті підготувати ділянку до промислових робіт, а саме будівництва або реконструкції гірничодобувних об’єктів.
 
В Україні існує поняття про геологічно-економічну оцінку родовищ корисних копалин. Вона необхідна для рішення про інвестиції та розвиток, визначення рентабельності підприємств, проведення процедур купівлі-продажу та ін.
 
ТОВ «ГЕО-КРАТОН» виконує геологічно-економічну розвідку родовищ згідно до регламенту відповідних нормативних документів. Звісно, можна довіритися протоколам ДКЗ родовищ, розвіданих раніше за рахунки держбюджету, які виглядають доволі привабливими для покупця чи інвестора, проте при прийнятті важливих рішень варто отримати незалежну експертну оцінку, яку радо надасть вам наша компанія.
 
Для видобутку твердих корисних копалин, які залягають неглибоко на поверхні землі, розробляють кар’єри, канави та траншеї, що дозволяє зробити собівартість цих копалин значно меншою. Проектування видобутку здійснює ТОВ «ГЕО-КРАТОН». Воно полягає в розробці технології розкриття та видобутку корисних копалин, виборі техніки та робітників. Ми завжди дослухаємось до побажань замовника і виконуємо роботу якісно та в зазначені строки.
 
ТОВ «ГЕО-КРАТОН» здійснює інженерно-геологічні вишукування для ведення будівництва, а саме вивчення характеристик грунту з метою уникнення просідання, зсувів, схилів та інших руйнівних процесів; вивчення рельєфу та геологічної будови ділянки, відведеної під будівництво; гідрогеологічні дослідження та ін.
 
Ми здійснюємо консультування надрокористувачів з юридичних аспектів користування надрами в Україні та закордоном. За бажанням замовника ТОВ «ГЕО-КРАТОН» здійснить підбір найбільш інвестиційно-привабливих та перспективних родовищ. Наші професійні юристи допоможуть вам в отриманні дозволів на використання надр і видобування копалин, а також нададуть технічний супровід в одержанні спецдозволів.
 
Щоб отримати консультацію та замовити послуги ТОВ «ГЕО-КРАТОН», звертайтеся за номерами, вказаними на сайті. Ми вже чекаємо на ваш дзвінок.
 
 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» - геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, буріння свердловин на воду
(основний офіс)

02121, Україна, Київська, Київ, Декабристів, будинок 3, офіс 327
  • +38 (098) 24766XX

Новини компанії

Пошук і розвідка родовищ корисних копалин з повним супроводом!
учора в 13:36

Компанія "Гео-Кратон" проводить розвідку родовищ корисних копалин та їх переоцінку з повним супроводом – до отримання Протоколу Державної комісії України по запасах корисних копалин. Ми надаємо підтримку на всіх етапах роботи…

 
Компанія Гео-Кратон тепер проводить високоточні геодезичні дослідження - найсучасніші методи!
08 листопада 2018 в 11:08

Компанія "Гео-Кратон" виконує усі комплекси робіт, які пов'язані з дослідженням та розвідкою ділянок. Всі роботи виконуються з дотриманням чинних в Україні законів. Перед будівельними роботами завжди проводяться геодезичн…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create